27 lutego kolejne zawody Prowokacji. Tym razem nie będzie żadnych nowości, skupimy się na takim dopracowaniu obsługi zawodników, aby start odbył się planowo -to jest nasz priorytet na ten miesiąc!

Na lutowej Prowokacji zagości Runmageddon Silesia ze swoim stoiskiem, na którym prowadzona będzie loteria z runmageddonowymi gadżetami :-) A w naszej, prowokacyjnej loterii, będą do wylosowania dwa vouchery, ze zniżką 50 zł każdy, na Runmageddon Silesia Nocny Rekrut w Kwietniu.

Oczywiście wylosować też można będzie, jak co miesiąc, zestawy upominkowe firmy informatycznej FIS-SST, bombonierki ZPC Mieszko, i kalendarze Prowokacji na 2016 rok.

Aby uniknąć stania w kolejkach zachęcamy do dokonywania wpłat przez stronę internetową: WPŁATY Wystarczy kliknąć na swój numer startowy i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Nowi zawodnicy, którzy zapłacą za start do 17 lutego włącznie, otrzymają imienny numer startowy. Numer imienny mają też wszyscy, którzy startowali w styczniu, bo numer startowy pozostaje na cały rok ten sam -jest zwrotny! Za "nowych" uważamy tych zawodników, którzy nie opłacili jeszcze ani jednego startu. Jeśli zarejestrowałeś się w styczniu ale nie zapłaciłeś, to jesteś "nowy". Dopiero dokonanie pierwszej wpłaty (10 lub 20 zł) gwarantuje otrzymanie imiennego numeru startowego.

 

Wszyscy zawodnicy, "nowi" i "starzy", których wpłaty za lutowy start otrzymamy do 26 lutego włącznie, będą obsłużeni przy oddzielnym stanowisku "A" -tam na pewno obsługa będzie przebiegała błyskawicznie, bo wystarczy podać swój numer startowy i odebrać go. To wszystko!

Zawodnicy zarejestrowani przez Internet ale bez opłaty za luty najpierw proszeni są do kasy, następnie z kwitkiem do stanowiska "B" po odbiór numeru.

Zawodnicy startujący pierwszy raz i nie zarejestrowani najpierw wypełniają deklarację, później udają się do kasy, a na końcu na stanowisku "B" odbierają swój numer startowy.

Przypominamy wysokość opłaty startowej:

  • za pierwszy start w 2016 roku -10 zł (rocznik 2016-1997) lub 20 zł (rocznik 1998 i starsi)
  • za kolejne starty w 2016 roku -5 zł (rocznik 2016-1997) lub 15 zł (rocznik 1998 i starsi)

Pozostałe podstawowe informacje o zawodach są tutaj.

W lutym o prowokacyjne koszulki będą walczyli zawodnicy i zawodniczki nordic walking na dystansie półmaratonu. Koszulki, ufundowane przez Warsztat Koszulkowy, otrzymają zdobywcy pierwszych miejsc w kategorii open kobiet i open mężczyzn.

Parking na stadionie Piasta Gliwice będzie dostępny. Wjazd główną bramą od ulicy Leśnej. Z parkingu furtka prowadzi wprost do lasu -do polany startowej jest około 200 metrów.