Wygląda na to, że uczestnicy lutowego odcinka Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej będą świadkami rewolucyjnych zmian organizacyjnych. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, to podczas najbliższych zawodów zostanie zastosowany elektroniczny pomiar czasu. Właśnie została podpisana umowa z firmą Timekeeper z Ropczyc obejmująca:

  • druk kolorowych numerów startowych wraz z naklejonymi chipami
  • przeprowadzenie elektronicznego pomiaru czasu
  • prezentację na linii mety czasu zawodów na tablicy led
  • opracowanie wyników
  • pomoc w prowadzeniu biura zawodów

Sfinansowanie pomiaru czasu stało się możliwe dzięki prawie trzystu zawodnikom, którzy przybyli na nasze zawody styczniowe i założeniu, że podczas kolejnych zawodów frekwencja nie zmaleje! Tak więc od Was, Drodzy Zawodnicy, zależy czy uda nam się nie zbankrutować i utrzymać elektroniczny pomiar czasu do końca sezonu. Opłata za udział w zawodach nie ulega zmianie i będzie wynosiła nadal 10 zł.

Zmianie ulega natomiast numeracja zawodników. System elektronicznego pomiaru czasu nie przyjmuje liter, czego wcześniej nie przewidzieliśmy, i numeracja ulegnie następującym zmianom. Tutaj można zobaczyć aktualną numerację: uczestnicy GPPB od lutego 2015.

Autorem projektu nowych numerów startowych jest Jacek Pędziwiatr Olszewski (nr 1228) :-)

W biurze zawodów będą czynne dwa stanowiska:

  • stanowisko I: nordic walking, canicross i nowi zawodnicy bez względu na konkurencję
  • stanowisko II: tylko biegacze już zarejestrowani

Numery startowe z chipami należy po zawodach oddać, w biurze zawodów, gdyż będą one służyły do końca 2015 roku. Za oddany numer startowy zawodnik otrzyma batonik i prawo udziału w losowaniu nagród. W styczniu, przez pomyłkę, nie przekazano do losowania dwóch koszulek, więc podczas lutowych zawodów do losowania będą 4 białe koszulki techniczne z logo naszej imprezy, ufundowane przez biegajkolorowo.pl Rozlosowane będą także zestawy ufundowane przez gliwicka firmę informatyczną FIS-SST.

Zapraszamy! Start 21 lutego, w sobotę, o godzinie 10:00. Jak pokazały zawody styczniowe, dobrze jest przyjść co najmniej 30 minut wcześniej ze względu na możliwe kolejki w biurze zawodów.