Ponieważ, jak powszechnie wiadomo ;-) w sobotę rano startuje Półmaraton Gliwicki, to nasza Prowokacja przeniesiona została na godziny wieczorne.

Pamiętajcie o zabraniu czołówek, bo trasa nie będzie dodatkowo oświetlona.

Jak na wieczorną porę przystało, wśród nagród za zielony wafelek będą butelki bezalkoholowego piwa ufundowane przez Marka Pędziwiatra Dworskiego! -tylko dla pełnoletnich zawodników.

Samochody można zaparkować w bezpośrednim sąsiedztwie startu, na placu po zburzonych barakach. Dojazd do tego parkingu tylko aleją Sosnową od ulicy Szymanowskiego (mamy zgodę MZUK) -na planie oznaczone kolorem zielonym i literą P.

W nawigacji należy ustawić: Gliwice, Szymanowskiego. Druga alejka po lewej licząc od strony ulicy Chorzowskiej. (50.305402, 18.716559)

Wjazd od ulicy Chorzowskiej i parkowanie na alejkach grozi mandatem! Na pewno pojawi się tam Policja i Straż Miejska, gdyż w sierpniu była skarga spacerowicza, że nasze auta rozjeżdżają zieleń i blokują drogę przeciwpożarową.

Można także parkować samochody zgodnie z przepisami wzdłuż ulicy Chorzowskiej i po drugiej stronie torów tramwajowych.

 

Październikowe zawody:

  • Biuro zawodów otwieramy o 17:00.
  • Start w sobotę26 października: biegacze o 18:00, NW o 18:05.
  • Rozgrzewkę przed startem, od godziny 17:40, poprowadzi Agnieszka.
  • Punkt nawadniania będzie zlokalizowany na trasie koło ruin Bravo -woda z hydrantu jest wodą pitną!
  • Stolik z wodą butelkową, dla tych, którzy ukończą zawody, będzie ustawiony koło biura zawodów.
  • Można będzie skorzystać z bezpłatnego masażu, który będą wykonywali studenci AWF zrzeszeni w Stowarzyszeniu Physio Heroes.
  • Po zawodach, za zwrócony w biurze zawodów numer startowy, każdy zawodnik otrzyma wafelek i banana lub kiełbasę oraz weźmie udział w losowaniu nagród
  • Będzie ognisko i możliwość usmażenia kiełbasy!
  • Nadal zbieramy plastikowe nakrętki!

Pamiętajcie, że na numerach startowych jest podany numer alarmowy 662 613 110, pod który należy zgłaszać wszystkie medyczne problemy na trasie. Dzwońce, jak widzicie że ktoś zasłabł lub ma inny problem zdrowotny. Ratownicy dotrą na miejsce w kilka minut.

Pozostałe sprawy organizacyjne są opisane tutaj: http://gppb.eu/index.php/sezony/2019

Przypominamy, że na Prowokacji nagrodę -statuetkę- otrzymuje się za co najmniej 9 startów w ciągu 2019 roku. Nagradzamy tylko wytrwałość i nie ma nagród za szybkość!

 

Dajcie się sprowokować do walki z lenistwem!