Wiera, 6 lat

 

We wrześniowej Prowokacji udział weźmie kilka (3-4) biegających psów z gliwickiego schroniska. Przed zawodami można zapisać się na bieg z jednym z nich. Z psem można przebiec tylko jedno okrążenie. Oczywiście później, po oddaniu psa wolontariuszom, można biec dalej. Zapraszamy również zawodników z własnymi psami -ze względów bezpieczeństwa też tylko na jedno, pierwsze, okrążenie! Zbierać będziemy także żwirek oraz karmę dla schroniskowych piesków i kotów.

Gorąco liczymy na to, że niejeden zawodnik zakocha się w swoim czworonożnym partnerze biegowym i miłość ta zaowocuje adopcją :-)

 

Ważna zmiana: samochody można zaparkować w bezpośrednim sąsiedztwie startu, na placu bo zburzonych barakach. Dojazd do tego parkingu tylko aleją Sosnową od ulicy Szymanowskiego (mamy zgodę MZUK) -na planie oznaczone kolorem zielonym i literą P.

W nawigacji należy ustawić: Gliwice, Szymanowskiego. Druga alejka po lewej licząc od strony ulicy Chorzowskiej. (50.305402, 18.716559)

Wjazd od ulicy Chorzowskiej i parkowanie na alejkach grozi mandatem! Na pewno pojawi się tam Policja i Straż Miejska, gdyż w sierpniu była skarga spacerowicza, że nasze auta rozjeżdżają zieleń i blokują drogę przeciwpożarową.

Można także parkować samochody zgodnie z przepisami wzdłuż ulicy Chorzowskiej i po drugiej stronie torów tramwajowych.

 

Wrześniowe zawody:

  • Biuro zawodów otwieramy o 9:00.
  • Start w sobotę28 września: biegacze o 10:00, NW o 10:05.
  • Rozgrzewkę przed startem, od godziny 9:40, poprowadzi Agnieszka.
  • Punkt nawadniania będzie zlokalizowany na trasie koło ruin Bravo -woda z hydrantu jest wodą pitną!
  • Nie będzie stolika z napojami w rejonie mety ale będzie stolik z wodą butelkową koło biura zawodów dla tych, którzy ukończą zawody.
  • Nie będzie tym razem masażystów.
  • Po zawodach, za zwrócony w biurze zawodów numer startowy, każdy zawodnik otrzyma wafelek i banana lub kiełbasę oraz weźmie udział w losowaniu nagród
  • Będzie ognisko i możliwość usmażenia kiełbasy!
  • Nadal zbieramy plastikowe nakrętki!

Pamiętajcie, że na numerach startowych jest podany numer alarmowy 662 613 110, pod który należy zgłaszać wszystkie medyczne problemy na trasie. Dzwońce, jak widzicie że ktoś zasłabł lub ma inny problem zdrowotny. Ratownicy dotrą na miejsce w kilka minut.

Pozostałe sprawy organizacyjne są opisane tutaj: http://gppb.eu/index.php/sezony/2019

Przypominamy, że na Prowokacji nagrodę -statuetkę- otrzymuje się za co najmniej 9 startów w ciągu 2019 roku. Nagradzamy tylko wytrwałość i nie ma nagród za szybkość!

 

Dajcie się sprowokować do walki z lenistwem!