Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa nie ma wakacji -startujemy w sobotę o 10:00!

Najważniejsze linki:

Około 9:40 rozpocznie się rozgrzewka, którą poprowadzi instruktor z Shausha Sport Club.
Warto jednak przyjść dużo wcześniej, bo już od 9:00 specjalistki z Gabinetu Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego Oasi Verde będą prowadziły pomiary BMI i tłuszczu.

 

Adam Iwański 

Swoje stoisko otworzy też, po raz pierwszy na naszej imprezie, Adam Iwański -fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapii, specjalizujący się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej i onkologicznej. Absolwent i uczestnik licznych szkoleń z zakresu terapii manualnej, rehabilitacji sportowej, kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, drenażu limfatycznego, masażu oraz treningu sportowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z GAF Gliwice, Kobiecą Kadrą Gimnastyki, KS Concordia Knurów, KS Sośnica. Aktualnie pracuje w N.Z.O.Z Vitamed i prowadzi własną praktykę rehabilitacyjną AdamMed.

Obecni będą również masażyści z Medyka, czyli z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego.

W biurze zawodów organizacja stanowisk będzie bez zmian.
Każdy zawodnik (oprócz nowicjuszy), proszony jest o sprawdzenie swojego numeru na liście startowej. Zawodnicy, którzy mają opłacony start w lipcu przez Internet, odbierają swój numer na stoisku "A" -tam kolejka powinna posuwać się błyskawicznie. Zawodnicy zarejestrowani ale nieopłaceni na lipiec proszeni są o podejście najpierw do kasy, a później z kwitkiem do stanowiska "B". Wszyscy nowi, czyli startujący po raz pierwszy i nie zarejestrowani przez Internet wypełniają najpierw "zgłoszenie zawodnika" (będzie leżało na stoliku), a następnie w kasie, po zapłaceniu otrzymują tymczasowy numer startowy. To wszystko. 

Numery startowe po zawodach prosimy oddać w biurze zawodów -będą służyły do końca roku. Za to będzie możliwość udziału w losowaniu nagród. Każdy zawodnik losuje wafelek, a wafelek o smaku orzechowym (zielony) oznacza wygraną. Odbiór nagród w depozycie u Piotra, w niebieskim namiocie.

W lipcowych zawodach nagrody do losowania ufundowali:

W "Cudowną Herbatkę Pani Heleny", po promocyjnej cenie, zaopatrzy nas firma Helion z Łabęd.

Przepiękne tabliczki z oznaczeniami kilometrów trasy, strzałki prowadzące po trasie i szyldy do biura zawodów (nowość!), a także tace dzięki którym nie przewracają się kubki z herbatą wykonały dla nas bezpłatnie i wspólnymi siłami firmy: Pracownia Pana szczE i Piórem Pisane.

Obsługę fotograficzną zapewnia naszej imprezie zakład fotograficzny FotoGliwice.pl

Prawie od samego początku, od ponad dwóch lat, pięknie o naszej Prowokacji piszą i rewelacyjnie ilustrują fotografiami dziennikarki Festiwalu Biegów.

Zapisy internetowe na sobotnie zawody Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej są prowadzone przez firmę Timekeeper, która mierzy czasy Waszych biegów i marszów.

Wielkiej pomocy udziela nam też Fundacja Bieg Rzeźnika.

Dystans pozostaje bez zmian: można pokonać od jednego do czterech okrążeń, po 5,274 km każde, co daje maksymalnie dystans półmaratonu.

Opłata za udział w Prowokacji wynosi (niezależnie od dystansu i konkurencji):

  • zawodnicy z roczników 2016 - ­1997:
    • pierwszy start w sezonie 2016 =10 zł.
    • kolejne starty w sezonie 2016 =5 zł

  • pozostałe kategorie wiekowe:
    • pierwszy start w sezonie 2016 =20 zł.
    • kolejne starty w sezonie 2016 =15 zł

No i pamiętajcie, że każdy uczestnik Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej , niezależnie od tego w ilu zawodach w ciągu roku startował, jest zaproszony, wraz z osobą towarzyszącą, na Bal Zwycięzców, który odbędzie się 7 stycznia 2017 roku. Wstęp na bal jest bezpłatny!