Coraz więcej wpłat dokonywanych jest przez Internet. Dziękujemy, że w ten sposób wspomagacie pracę biura zawodów!

Aby opłacić start internetowo należy wejść na dowolną listę zawodników na stronie https://my6.raceresult.com/114496/participants?lang=pl i kliknąć w numer dowolnego zawodnika. Otworzy się panel transakcyjny:

 

Na jego dole należy wpisać imię i nazwisko zawodnika za którego dokonujecie wpłaty. To bardzo ważne, żeby nie wpisywać tam nazwiska osoby robiącej przelew, jeśli opłata dotyczy kogoś innego. Numery, w które klikacie nie są automatycznie powiązane z wpłatami i do nas dochodzi tylko informacja o nazwisku podanym w dole strony z płatnościami. Z kolei należy podać adres mailowy osoby wpłacającej, bo to ułatwia kontakt w sprawie opłaty.

Jeśli osoba, za którą jest opłata, startowała w tym roku i w biegu i w Nordic Walking, to bardzo by nam pomogło podanie po nazwisku konkurencji, za którą jest opłata, np: Jan Najowski -bieg albo Nel Lenowska -NW.

W tytule przelewu należy podawać TYLKO kod transakcji! Kod transakcji jest unikalny i jednorazowy i nie należy go wykorzystywać do kolejnych wpłat. Wszelkie inne dopiski do nas nie docierają, bo są przez system obcinane.

Można zmienić sugerowaną przez system kwotę i nadpłacić za kilka zawodów, np. zamiast 20 zł wpisać 60 zł i wtedy nadpłata przechodzi na kolejne starty.

Niewykorzystane opłaty nie przepadają! Przechodzą na kolejne zawody aż do końca roku i dopiero po grudniowych zawodach są przeznaczane na organizację Balu Zwycięzców. Tak więc zrobienie wpłaty internetowej z wyprzedzeniem nie oznacza utraty pieniędzy w razie niemożności startu! 

Do zobaczenia na trasie!

Andrzej Szelka -szef GPPB